لینک سازی خودکار داخلی در وردپرس

لینک دار کردن خودکار کلمات در متن نوشته وردپرس:

لینک سازی خودکار داخلی در وردپرس یکی از کارهای مهم برای هر سایتی است که می خواهد در موتور های جستجو رتبه های خوبی داشته باشد، در این مقاله از سری مقالات تم خونه به شما آموزش می دهیم که چگونه بدون استفاده از افزونه وردپرس و تنها با استفاده از چند خط کد کلمات کلیدی و مهم سایت تان را به صورت خودکار به صفحاتی که می خواهید لینک بدهید. پس تا انتهای مقاله آموزشی لینک سازی خودکار داخلی در وردپرس همراه ما باشید.  

لینک سازی خودکار داخلی در وردپرس

به احتمال زیاد تا به حال در حین نوشتن مقالات در سایت خود برای اینکه هر کدام از کلمات کلیدی مقاله را به صفحات مهم سایت خود لینک بدهید کلی وقت خود را از دست داده اید. و این کار برای هر مقاله که شما می نویسید صادق است برای مثال من می خواهم در تمامی مقالات سایتم کلمه کلیدی آموزش وردپرس را به بخش آموزش وردپرس در سایت لینک بدم . برای این کار باید در تک تک مقالات سایت دونه دونه کلمات رو به صورت دستی به صفحه مورد نظر لینک بدم که این کاری وقت گیر و طاقت فرسا است.  

پس چاره کار برای لینک سازی خودکار داخلی در وردپرس چیست ؟

برای لینک سازی خودکار داخلی در وردپرس می توانید از افزونه های مختلفی که برای این کار طراحی و ساخته شده اند استفاده کنید یکی از این افزونه های بسیار عالی و کاربردی در این زمینه افزونه لینک ساز خودکار  Interlinks Manager است که می توانید از تم خونه تهیه کنید و در سایت خود استفاده کنید.

مطالعه کنید:  نمایش مطالب تصادفی بدون استفاده از افزونه

کار با این افزونه بسیار ساده است و شما تنها کافیست که لیست کلمات کلیدی خود را به افزونه بدهید و لینک هر کدام را مشخص کنید تا افزونه به صورت کاملا اتوماتیک آن کلمات را در داخل نوشته های سایت شما به صفحه مورد نظر لینک کند.

لینک سازی خودکار داخلی در وردپرس بدون استفاده از افزونه

اما من در ابتدای مقاله خدمتون عرض کردم که می خواهیم در این مقاله لینک سازی خودکار داخلی در وردپرس را بدون استفاده از افزونه آموزش بدیم. پس بریم که لینک دار کردن خودکار کلمات در متن نوشته وردپرس را بدون افزونه انجام بدیم. برای لینک دار کردن خودکار کلمات در متن نوشته وردپرس شما باید قطعه کد زیر را در فایل functions.php قالب وردپرس قرار دهید:

۱
۲
۳
۴
۵
۶
۷
۸
<?php function link_words($content){
$words=array('قالب وردپرس','طراحی سایت');
$links=array(
'<a href="https://themekhoneh.ir/web-design">طراحی سایت</a>',
'<a href="https://themekhoneh.ir">قالب وردپرس</a>');
$content = str_replace($words,$links,$content);return $content;}
add_filter('the_content','link_words');
add_filter('the_excerpt','link_words'); ?>
 

در کد بالا به جای کلمات (قالب وردپرس ، طراحی سایت) کلمات مورد نظر خود را بنویسید و اگر بیشتر از دو کلمه دارید به همان ترتیبی که در کد مشاهده می کنید کلمات خود را اضافه کنید. در ادامه به جای لینک های (https://themekhoneh.ir) لینک های صفحات مورد نظر خود را به ترتیب اضافه کنید و باز هم اگر در قسمت اول کلمات بیشتری وارد کردید لینک ها رو هم به همان ترتیب دو لینک ابتدایی قرار دهید.  

مطالعه کنید:  ۲۰ پلاگین پادکست وردپرس

جمع بندی

در انتها امیدوارم که مقاله آموزش لینک سازی خودکار داخلی در وردپرس به کارتون بیاد و با استفاده از آن بتوانید لینک دار کردن خودکار کلمات در متن نوشته وردپرس را انجام بدید.

اگر در رابطه با لینک سازی خودکار داخلی در وردپرس بدون استفاده از افزونه سوال یا مشکلی داشتید در قسمت دیدگاه های سایت مطرح بفرمایید تا در سریع ترین زمان ممکن پاسخگوی شما دوستان خوب باشیم. به ما با نظرات و پیشنهادات خود دلگرمی بدید 😉

منبع انگلیسی برای مطالعه بیشتر : Linking Posts Pages and Categories

دیدگاهتان را بنویسید